SBA uitslagen en wedstrijdschema

January 28, 2019

In: Sport
Comments: 0

Maandag 28 januari 2019 – 

Wedstrijduitslagen U10 Toernooi:
1. U10 – CLD1 vs SCVU1 10-10 (4-5) – Topscoorders: Sabajo Rayn (9) CLD1 & Lee Dax (6) SCVU1
2. U10 – SCVU2 vs De Arend 4-15 (1-8) – Topscoorders: Hew Juric (2) SCVU2 & Balai Jai (5) De Arend
3. U10 – CLD3 vs Yellow Birds 0-15 (0-8) – Topscoorders: Meye Jercil (13) Yellow Birds
4. U10 – Rialto vs CLD2 15-6 (10-3) – Topscoorders: Atjado Jeadon (9) Rialto & Creebsburg Jaydon (3) CLD2
5. U10 – CLD1 vs CLD3 21-2 (12-2) – Topscoorders: Sabajo Rayn (8) CLD1 & He Zhong (1) CLD3 & Yeung Joey (1) CLD3
6. U10 – SCVU2 vs Rialto 4-21 (3-14) – Topscoorders: Bhikharie Nicolai (3) Rialto & Atjado Jeadon (13) Rialto

Uitslagen 19 Jan 2019
1. M-U16 – De Arend vs SCVU 44-50 (16-27) – Topscoorders: De Mees Amare (30) De Arend & Agard Janiyah (21) SCVU
2. M-U16 – Rialto vs Ballers Club Wanica 56-63 (29-33) – Topscoorders: Amaisi Cyarah (40) & Reizigers Janessa en Reizigers Jeaneve (22) Ballers Club Wanica
3. U12 – De Arend vs Rialto 18-19 (8-12) – Topscoorders: Leerdam Jelanie (4) De Arend & Tuur Jashiro (4) De Arend & Atjado Jeadon (8) Rialto
4. U14 – De Arend vs Rialto 18-70 (10-25) – Topscoorders: Hooten Anchero (6) De Arend & Olieberg Shabelie (28) Rialto
5. U12 – Yellow Birds vs CLD 38-37 (13-26) – Topscoorders: Wartes Jermelcio (17) Yellow Birds & Gefferie Allard (10) CLD
6. U14 – Yellow Birds vs CLD 43-38 (21-21) – Topscoorders: Lieuw On Shane (26) Yellow Birds & Dompig Denzel (12) CLD

Uitslagen 20 Jan 2019
1. HR – De Schakel vs SCVU 80-66 (46-30) – Topscoorders: Chin A Sen Diego Diego (24) De Schakel & Maatrijk Marlon (16) SCVU
2. HR – CLD vs Ballers Club Wanica 76-57 (35-23) – Topscoorders: Profijt Shaun (27) CLD & Wiegel Andy (18) Ballers Club Wanica
3. DH – Rialto vs SCVU 54-43 (30-24) – Topscoorders: Asaiti Saundrie (21) Rialto & Nijman Jolaine (18) SCVU
4. DH – De Arend vs Yellow Birds 39-70 (12-37) – Topscoorders: Marica Mirelva (16) De Arend & Kensmil Cyarah (28) Yellow Birds
5. HH – Finabank Koi Carper vs SCVU 61-78 (26-45) – Topscoorders: Blijd Andrew (15) Finabank Koi Carper & Randamie de Earvin (17) SCVU
6. HH – De Schakel vs Ruckers 70-79 (39-33) – Topscoorders: Henar Jahmal (18) De Schakel & Watameleo Gylan (22) Ruckers

Wedstrijduitslagen U8 Toernooi:
1. U8 – SCVU1 vs Rialto – geen voortgang
2. U8 – Rialto vs SCVU2 – geen voortgang
3. U8 – SCVU1 vs SCVU2 8-5 (5-4) – Topscoorders: Chung Lindon (4) SCVU1 en Bhikharie Nicolai (3) SCVU2
7. U10 – SCVU1 vs Yellow Birds 16-8 (10-4) – Topscoorders: Lee Dax (6) SCVU1 & Odin Bauer (6) SCVU1 & Meye Jercil (7) Yellow Birds
8. U10 – De Arend vs CLD2 10-4 (6-2) – Topscoorders: Lioe Aioe Sercinio (11) & Blijheid Nathan (3) CLD2
9. U10 – CLD1 vs Yellow Birds 18-4 (10-3) – Topscoorders: Sabajo Rayn (8) CLD1 & Meye Jercil (3) Yellow Birds
10. U10 – SCVU2 vs CLD2 6-12 (2-8) – Topscoorders: Dayala(3) SCVU2 & Creebsburg Jaydon (5) CLD2
11. U10 – SCVU1 vs CLD3 19-4 (11-2) – Topscoorders: Lee dax (9) SCVU1 & Van der Kust Izaro (2) CLD3
12. U10 – De Arend vs Rialto 4-21 (2-14) – Topscoorders: Zeefuik Maikel (2) De Arend & Atjado Jeadon (11) Rialto
13. U10 – 3e/4e plaats – SCVU1 vs De Arend 14-13 (8-5) – Topscoorders: Lee Dax (6) SCVU1 & Hooten Kymani (5) De Arend
14. U10 – Finale – Rialto vs CLD1 11-21 (7-11) – Topscoorders: Atjado Jeadon (7) Rialto & Sabajo Rayn (15) CLD1

Uitslagen 22 Jan 2019
1. J-U19 – Yellow Birds vs De Arend 83-54 (40-14) – Topscoorders: Amelo Rivano (22) Yellow Birds & Stoutenburg Donegee (16) De Arend
2. J-U19 – Ruckers vs Finabank Koi Carper 43-147 (17-76) – Topscoorders: Ellis Gavier (13) Ruckers & Rellum Donnevan (26) Finabank Koi Carper
3. HE – CLD vs De Arend 66-69 (36-24) – Topscoorders: Herman Ike en Cairo Russel (17) CLD & Zeefuik Mitchell (26) De Arend
4. HE – De Schakel vs Telesur 77-65 (34-34) – Topscoorders: Chin A Sen Vito (20) De Schakel & Sweet Armand (20) Telesur

Uitslagen 24 Jan 2019
1. J-U19 – SCVU vs Yellow Birds 60-98 (24-64) – Topscoorders: Lachman Rajel (18) SCVU & Persaud Shankar (29) Yellow Birds
2. J-U19 – De Schakel vs CLD 59-94 (21-40) – Topscoorders: Hing-A-Hing Ivanyldo (31) De Schakel & Josafath Donnagey (25) CLD
3. HE – Rialto vs SCVU 58-145 (27-69) – Topscoorders: Dompig Daviero (26) Rialto & Engelhart Alonzo (29) SCVU
4. HH – De Schakel vs CLD 61-49 (28-24) – Topscoorders: Henar Jahmal (15) De Schakel & Lens Hesdy (12) CLD

Uitslagen 26 Jan 2019
1. M-U19 – Rialto vs De Arend 53-39 (15-19) – Topscoorders: Amaisi Cyarah (23) Rialto & Marica Mirelva (13) De Arend
2. M-U19 – SCVU vs Yellow Birds 56-79 (33-31) – Topscoorders: Nijman Jolaine (17) SCVU & Kensmil Cyarah (26) Yellow Birds

Uitslagen 27 Jan 2019
1. HR – Ballers Club Wanica vs De Schakel 62-77 (33-34) – Topscoorders: Wiegel Andy (13) Ballers Club Wanica & Doest Maikel (23) De Schakel
2. HR – SCVU vs De Arend 54-47 (29-17) – Topscoorders: Soesman Stephan (16) SCVU & Pocornie Jerone (14) De Arend
3. DH – SCVU vs Yellow Birds 37-61 (17-30) – Topscoorders: Nijman Jolaine (12) SCVU & Kensmil Cyarah (19) Yellow Birds
4. DH – De Arend vs Rialto 63-38 (28-18) – Topscoorders: Marica Mirelva (18) De Arend & Asaite Saundri (11) Rialto
5. HH – De Arend vs Ruckers 69-81 (32-45) – Topscoorders: La Rose Emile (24) De Arend & Fisher Jason (17) Ruckers

Weekschema
Dinsdag, 29 Jan 2019
4:00 pm – J-U19 – De Arend vs SCVU
5:45 pm – J-U19 – Yellow Birds vs Ruckers
7:30 pm – HE – CLD vs B.V. Hurricanes
9:15 pm – HE – Finabank Koi Carper vs Ruckers

Donderdag, 31 Jan 2019
4:00 pm – J-U19 – Ruckers vs De Arend
5:45 pm – J-U19 – Finabank Koi Carper vs De Schakel
7:30 pm – HE – Rialto vs De Schakel
9:15 pm – HH – Yellow Birds vs SCVU

Zaterdag, 02 Feb 2019
9:00 am – M-U16 – Rialto vs De Arend
10:45 am – M-U16 – SCVU vs Ballers Club Wanica

Zondag, 03 Feb 2019
9:00 am – HR – De Arend vs Ballers Club Wanica
10:45 am – HR – De Schakel vs CLD
7:30 pm – HH – CLD vs Ruckers
Palevi

Zondag, 03 Feb 2019
11:00 am – U12 – Yellow Birds vs SCVU
12:00 pm – U14 – SCVU vs Yellow Birds
Hannaslust

Zondag, 03 Feb 2019
9:00 am – U12 – Ballers Club Wanica vs CLD

-SBA-