Ziyech op dreef voor Chelsea, Barcelona verliest oefenduel met De Jong en Depay

5 August 2021

In: Sport
Comments: 0

Donderdag 05 augustus 2021 – FC Barcelona heeft in de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen de eerste nederlaag geleden. Red Bull Salzburg bleek woensdagavond in de eigen Red Bull Arena het trefzekerst: 2-1. De winnende treffer kwam vlak voor tijd op naam van de Amerikaan Brenden Aaronson.

Coach Ronald Koeman gaf Frenkie de Jong en Memphis Depay een plek in het basiselftal van de Spaanse topclub. De Jong maakte in de slotfase plaats voor de Albanees Rey Manaj. Depay maakte de 90 minuten vol, evenals de zeer ijverige Sergiño Dest. De oud-Ajacied voorkwam een doelpunt vlak voordat Aaronson alsnog scoorde.

Salzburg kwam net voor rust op voorsprong door een prachtige goal van Luka Sucic. De Kroaat liet van afstand doelman Neto kansloos. De Deense invaller Martin Braithwaite maakte in de 82e minuut gelijk. Hij werkte bijna zonder het te weten een afgeketst schot van Dest binnen.

-ad.nl-