Launch registratie grond voor elke burger 1 okt. 2021

18 September 2021

In: Nieuws
Comments: 0

Zaterdag 18 september 2021- MI-GLIS maakt zich klaar voor de nieuwe uitdagingen die vanuit het centrale beleid van de regering zullen komen. President Chadrikapersad Santokhi gaf aan, dat het belangrijk is om de automatiseringsgraad van MI-GLIS op te voeren en aan te passen aan de hedendaagse eisen van de

Elke burger maakt aanspraak op een stukje grond, zegt het Staatshoofd. Vanaf de leeftijd van 21 jaar kan elke burger zich registreren om in aanmerking te komen voor grond. De registratie wordt op 1 oktober, na de jaarrede gelauncht.

MI-GLIS zal een belangrijke rol spelen bij het verschaffen van informatie aan burgers die zich zullen registreren. Burgers aan wie inmiddels een grond is toegewezen, kunnen nog niet bouwen, omdat de infrastructuur niet in orde is, er zal ervoor gezorgd worden dat de gebieden toegankelijk worden gemaakt, zegt het Staatshoofd.