Evangelische organisaties woensdag met ferm standpunt tegen vaccinatie

25 October 2021

In: Nieuws
Comments: 0

Maandag 25 oktober 2021- Diverse evangelische organisaties in Suriname zullen woensdag tijdens een persbriefing een ferm standpunt presenteren tegen de huidige “vaccinatiedwang, de medische discriminatie en de segregatie binnen het beleid van deze regering”.

De persbriefing zal onder meer worden bijgewoond door de Nieuwe Generatie Gemeente Gods Bazuin onder leiding van Steve Meye. Er is van overheidswege in Suriname wetgeving in de maak om vaccinatie op de werkvloer verplicht te stellen. De Minister van Volksgezondheid zegt echter dat er geen sprake is van vaccinatiedwang.

“Als regering willen wij dat alle personen zich beschermd voelen. Als het nu overheid is, de particuliere sector of op een persconferentie. Verder zegt de minister: Men moet naar zijn werkplek gaan met de zekerheid dat ze gevaccineerd en beschermd zijn. Ik moet die zekerheid en bescherming aan elke werknemer kunnen geven.