Dure iPhones buitgemaakt bij overval op telefoonwinkel

15 March 2022

In: Nieuws
Comments: 0

Dinsdag 15 maart 2022- Op zondag 13 maart 2022 werden er zes (6) dure iPhones buitgemaakt bij een gewapende roofoverval in een telefoonshop in de Hermitage Mall aan de Lalla Rookhweg. Het incident vond plaats rond 20:30 uur.

Een medewerker die op dat moment in de shop was, verklaarde dat een man de zaak binnen stapte en zich voordeed als een klant. Hij liet vervolgens twee iPhones uit de kast halen om die “zogenaamd’ te bezichtigen en plaatste die op de kast.

Hij haalde daarna een vuistvuurwapen tevoorschijn, hield de verkoper onder schot en pakte de twee mobiele telefoons en nog vier (4) andere iPhones uit de kast. De waarde per mobiele telefoon bedraagt $ 1,650. Gamestar is voor bijkans USD 10.000 benadeeld.

Na de daad verliet de dader de plaats met medeneming van de buit. Een tweede dader stond op de uitkijk. Beiden zijn na de overval weggereden op een bromfiets.
De politie van Uitvlugt heeft de aangifte opgenomen en is bezig met de opsporing van het duo. Het onderzoek duurt voort.