Personeel Grassalco nog niet uitbetaald

23 March 2022

In: Nieuws
Comments: 0

Woensdag 23 maart 2022- Ondanks toezeggingen van de minister van Natuurlijke Hulpbronnen (NH), David Abiamofo in De Nationale Assemblee dat de werknemers van het staatsmijnbouwbedrijf Grassalco hun salaris deze week tegemoet konden zien, heeft de uitbetaling nog steeds niet plaatsgevonden.

Ook aan de Surinaamse Ongevallen Verzekering van de werknemers is tot nu toe niet voldaan. Individueel worden werknemers opgeroepen om te gaan werken op de verschillende sites, met name de productiesite in het binnenland. Verder is het personeel ook opgeroepen om een voorschot van SRD 2000,- in ontvangst te nemen en zich naar hun werkplek te begeven.

De pas geheractiveerde vakbond binnen Grassalco zou dinsdag 22 maart 2022 door de directie worden ontvangen, dit werd op het laatste moment afgezegd door de directeur. De afspraak is verschoven naar  vandaag, woensdag 23 maart 2022. De arbeiders kijken reikhalzend uit naar het resultaat van het gesprek tussen de bond en directie.