Woensdag 13 april 2022- Minister Armand Achaibersing van Financiën en Planning geeft aan dat de beweringen van Vice-president Ronnie Brunswijk niet op waarheid berusten.
Afgelopen zaterdag heeft de vp aangegeven dat de ABOP ministers weinig tot geen financiële middelen krijgen van de financiënminister.
Hij benadrukte dat zijn ministerie volgens de regels moet werken en ieder andere ministerie gelijk waardig behandeld wordt als het gaat om toewijzing van gelden of het betalen van reçu’s.
Vice-president Brunswijk gaf op zijn kabinet een uiteenzetting over de gedane beschuldigingen aan het adres van de financiënminister. Hij toonde een overzicht van de reçu’s die volgens hem niet zijn betaald.
Brunswijk vraagt zich af waarom hij eerst zaken wereldkundig moest maken alvorens de minister de stortingen heeft verricht. Naar zeggen van de VP kunnen de minsters het werk niet uitvoeren indien de financiële middelen niet beschikbaar worden gesteld.