OW- minister peinst over “hoge” parkeerhavens

16 May 2022

In: Nieuws
Comments: 0

Maandag 16 mei 2022- Het parkeerprobleem in de binnenstad van Paramaribo houdt het ministerie van Openbare Werken bezig. Volgens de minister van OW, Riad Nurmohamed, zijn er nu studies gaande om dit verschijnsel voor eens en voor altijd op te lossen.

????? ???????? ????? ??? ???? ??????
Vervolgens geeft de bewindsman aan dat het ministerie in deze nauw zal samenwerken met de particuliere sector. Hoewel de minister op de resultaten wacht van het onderzoek, geeft hij aan dat op het eerste oog er gekeken wordt naar mogelijkheden om in de hoogte parkeerhavens te gaan maken.

Los van het aanleggen van parkeerhavens in de hoogte, legt de bewindsman uit dat de bermen op verschillende plekken aangepakt zullen worden. Volgens zijns inziens kunnen de bermen geëgaliseerd worden en de trenzen afgedekt worden, zodat er meer ruimte gecreëerd wordt voor parkeermogelijkheden. “Deze vorm van parkeren kan ook een goede veerdienst zijn voor ons land. Het parkeren zal geschieden middels een betaling,” zo legt de OW-minister zijn plannen uit inzake de parkeer problematiek in de binnenstad.