President Santokhi ontvangt Suriname Chinese Vereniging Zhejiang

31 May 2022

In: Nieuws
Comments: 0

Dinsdag 31 mei 2022- Op dinsdag 31 mei 2022 heeft de ondervoorzitter van de Surinaame Chinese Vereniging Zhejiang, Jacky Hu een overleg gehad met president Chandrikapersad Santokhi. Op het kabinet van de president is er breedvoerig gesproken  over diverse onderwerpen.

De traditionele Chinese geneeskunde is een belangrijk onderdeel van dit onderhoud geweest. De vereniging is opgericht in 2003 en bestaat al ruim 19 jaar. Samen met het ministerie van Volksgezondheid heeft de Chinese vereniging ook de nodige ondersteuning gegeven waar nodig.

Ondervoorzitter Hu is bezig gesprekken te voeren met verschillende Lions Club om gezamelijk sociale projecten uit te voeren in ons land en op korte termijn deze te realiseren.

De continuïteit van de traditionele Chinese geneeskunde is volgens de ondervoorzitter heel belangrijk. Immers zal er gekeken worden naar mogelijkheden om in de landbouwsector te investeren door de vereniging.