Donderdag 9 juni 2022- Bij een steekpartij in de vroege ochtend van donderdag 9 juni aan de Goede Herinnerenweg heeft de 25-jarige Manuel Watanga het leven gelaten. De politie van het bureau Latour deed na melding van een steekpartij met dodelijk afloop de plek aan voor onderzoek. Manuel plaatse een Parbo bier op de straat met SRD 350, daaronder en hield de 5-jarige voor dat hij dat geld mocht hebben indien hij beter dan hem had gedanst.
Hierdoor ontstond er een schermutseling, tussen Manuel en Ifmareldo L. en overige aanwezigen, waarbij de verdachte toch kans zag er vandoor te gaan met ongeveer de helft van het geld.
Zonder enige reden bracht hij zijn tegenstaander een behoorlijke steek toe ter hoogte van zijn linker boven rug met voor Manuel het noodlottige gevolg. De verdachte had voor de komst van de politie de plek verlaten. In opdracht van het Openbaar Ministerie is het ontzielde lichaam van Manuel voor obductie in beslag genomen.