Moordverdachte die ex-vriendin middels messteken om het leven heeft gebracht na door RBTM te zijn aangehouden overleden

18 November 2022

In: Nieuws
Comments: 0

Clifford Sluisdom (47) die gisteren Lucretia Rozewijn heeft doodgestoken, heeft vandaag ook het leven gelaten. Hij is vanmorgen aangehouden en naar het politiebureau overgebracht. De man voelde zich op gegeven moment onwel en heeft het leven gelaten. Een arts heeft op de poli de dood vastgesteld. Starnieuws verneemt dat hij vermoedelijk een verdelgingsmiddel had ingenomen.

Leden van het Regiobijstandsteam Midden hebben 47-jarige de verdachte in de morgen van donderdag 17 november op zijn woonadres in het district Para aangehouden. Clifford had de sierstenen van de bergruimte van het slachtoffer kapotgeslagen en had zich door de ontstane opening toegang tot de woning verschaft waarbij hij zijn ex-vriendin gewapend met een scherp voorwerp opwachtte.

Het 44-jarige slachtoffer Lucretia Rosewijn werd met een aantal messteken in de garage van de woning om het leven gebracht. De vrouw die reeds vier maanden een einde had gebracht aan de relatie tussen haar en Clifford werd steeds door haar ex-vriend lastig gevallen.

-snc.com-