Op donderdag 1 februari ontvingen de voorzitter en directeur van de Mr. Huber Stichting, Rezah Amirkhan en Saliema Jahangier, een symbolische cheque ter waarde van € 10.000 van Boskalis Regional Manager Americas, Robert Bosman. Deze genereuze donatie vond plaats tijdens de jaarlijkse “Boskalis Worldwide Connected” radioshow. De Mr. Huber Stichting, die de opvang en begeleiding verzorgt van kinderen en jongvolwassenen met meervoudige beperking, was de gelukkige ontvanger van deze financiële steun.
Jaarlijks kiest Boskalis één groot goed doel om te steunen via de “Boskalis Worldwide Connected” radioshow. Dit jaar besloot het bedrijf echter om negen initiatieven en goede doelen over de hele wereld te steunen, die verbonden zijn aan Boskalis of aan een van hun projecten. De Mr. Huber Stichting in Suriname was een van de geselecteerde organisaties.
De Mr. Huber Stichting biedt dagelijkse opvang en begeleiding aan 42 kinderen met meervoudige beperking. Naast deze dagelijkse opvang, worden ook acht jongvolwassenen met meervoudige beperking 24/7 verzorgd op een aparte locatie. De rest van de kinderen bezoekt de hoofdlocatie van de stichting in Paramaribo. De stichting heeft als sociale instelling echter beperkte financiële middelen om te investeren in de kwaliteit van de zorg.
Boskalis is een toonaangevende mondiale bagger- en offshore-aannemer met activiteiten in meer dan 90 landen. Met een vloot van meer dan 400 schepen voert het bedrijf projecten uit over de hele wereld. In 2022 startte Boskalis, samen met Baggerbedrijf De Boer, een baggerproject in de Surinamerivier.
De donatie van Boskalis zal worden gebruikt voor verschillende doeleinden. Zo worden er drie airconditioners aangeschaft voor de nieuwe ICT-ruimte en twee slaapzalen op de hoofdlocatie. Ook zal de speeltuin worden uitgebreid met een degelijke trampoline en zullen de oude ballen van de ballenbak worden vervangen. Baggerbedrijf De Boer zal het transport vanuit Nederland naar Suriname verzorgen.