Dinsdag 25 februari 2020 – Liverpool leek gistermiddag even op weg naar de eerste thuisnederlaag sinds 23 april 2017, maar won uiteindelijk toch weer met 3-2 van West Ham United. De ploeg van Jürgen Klopp heeft nu 22 punten voorsprong op achtervolger Manchester City en kan op zaterdag 21 maart (18.30 uur) kampioen worden, thuis tegen Crystal Palace.
Liverpool is nu al 54 wedstrijden op rij ongeslagen op Anfield. De laatste nederlaag in het eigen stadion was er op 23 april 2017, toen Crystal Palace met 1-
2 won dankzij twee goals van de Belgische spits Christian Benteke. Liverpool werd in 1990 voor het laatst kampioen van Engeland.
Liverpool verzamelde dit seizoen al 79 van de mogelijke 81 punten na 27 wedstrijden. Er was op 20 oktober 2019 alleen een gelijkspel tegen Manchester United (1-1) op Old Trafford. De laatste nederlaag van Liverpool in de Premier League dateert van 3 januari 2019, toen Manchester City met 2-1 won en uiteindelijk kampioen werd vorig seizoen. Liverpool pakte sindsdien 106 van de mogelijke 108 punten in de Premier League.
-ad.nl-