FC BARCELONA-DOELMAN TER STEGEN 2,5 MAAND UIGESCHAKELD NA KNIEOPERATIE

20 August 2020

In: Sport
Comments: 0

DONDERDAG 20 AUGUSTUS 2020-Marc-André ter Stegen is dinsdag succesvol geopereerd aan zijn knie. De Duitser keeper zal zo’n 2,5 maand niet in actie kunnen komen, zo meldt zijn club FC Barcelona.
De 28-jarige Ter Stegen ondervond al enkele maanden hinder aan het gewricht, maar stelde de operatie uit tot het einde van het seizoen. De voetbaljaargang kwam voor Barcelona vrijdag ten einde met de 8-2-nederlaag tegen Bayern München in de kwartfinales van de Champions League.
Door zijn operatie zal Ter Stegen de openingsfase van het nieuwe seizoen missen. De eerste speelronde van La Liga staat in het weekend van 12 september gepland.
Vermoedelijk zal FC Barcelona later op dinsdag bekendmaken dat Ronald Koeman de opvolger is van de maandag ontslagen trainer Quique Setién.
Met de 31-jarige Braziliaan Neto heeft de club nog een ervaren doelman in de selectie. Verder behoren ook de jonge keepers Iñaki Peña (21 jaar) en Arnau Tenas (19) tot de spelersgroep.
-NU.NL-