Zondag 28 februari 2021 – FC Barcelona speelde zaterdag tegen Sevilla (0-2-zege) een van zijn beste wedstrijden van het seizoen. Trainer Ronald Koeman hoopt dat zijn ploeg dat niveau vasthoudt met het oog op het zware programma van de komende weken.
“Dit was een op elk vlak een goede prestatie van ons”, zei Koeman in een eerste reactie na de wedstrijd. “Het meest tevreden ben ik met de ambitie en vechtlust die we hebben laten zien.”
Barcelona won dankzij treffers van Ousmane Dembélé en Lionel Messi. Daardoor staat de ploeg van Koeman voorlopig tweede, met twee punten achterstand op Atlético Madrid. De koploper heeft nog wel twee duels minder gespeeld.
“We hebben de volledige wedstrijd druk gezet met de hele ploeg. We brachten de mentaliteit op om dat 95 minuten vol te houden en dat heeft de doorslag gegeven”, constateerde Koeman tevreden.
-nu.nl-