Champions League gaat door zoals gepland na afblazen Super League

22 April 2021

In: Sport
Comments: 0

Donderdag 22 april 2021 – De UEFA laat de halve finales van de Champions League volgende week gewoon doorgaan, nu het project rond de Super League is afgeblazen. Drie van de halvefinalisten (Manchester City, Chelsea en Real Madrid) waren betrokken bij de mislukte poging om de omstreden elitecompetitie op te richten.

Eerder deze week dreigde de UEFA nog om de drie clubs uit te sluiten van verdere Champions League-deelname. “Dat gaan we maar niet doen”, zegt UEFA-voorzitter Aleksander Ceferin donderdag.

“We willen het seizoen gewoon afmaken zoals gepland. Er is al genoeg schade aangericht. Als we nu de Champions League afbreken, zou dat ook weer tot schadeclaims leiden”, aldus Ceferin.

Paris Saint-Germain is de enige club in de halve finales van de Champions League die niet bij de Super League betrokken was. Het project van de besloten competitie heeft weinig kans van slagen meer nu de meeste clubs zich na een storm van kritiek hebben teruggetrokken.

-nu.nl-