Dinsdag 22 februari 2022- De Champions Leaque is het belangrijkste voetbal toernooi voor clubs in en rond Europa en voor vandaag staan er om 17:00u een paar interessante wedstrijden op het schema.
Chelsea vs LOSC
De kampioen uit de Franse competitie van vorig seizoen (20/21) LOSC neemt het op tegen Chelsea. Voor Chelsea is het een thuis wedstrijd en dat wilt niet zeggen dat het automatisch een voordeel is want LOSC is een zeer gevaarlijke outsider vooral omdat het in de Franse competitie alles tegen zit. Zij staan namelijk op de 11e plaats, de CL is het belangrijkste podium om nog hun gezicht te redden.
Villarreal vs Juventus
Villareal is een club uit Spanje die bekend staat om hun speelstijl zoals korte snelle combinaties en zijn moeilijk te verslaan in eigen stadion.
Juventus is sinds mensen heugenis een begrip in de voetbalwereld, een tegenstander waar je altijd rekening mee moet houden. Meesterlijk in de verdediging en als ze eenmaal voor staan geven ze dat haast nooit meer uithanden ook al staan zij met minder spelers op het veld.
-HD-