Zondag 20 Februari 2022- De Oranjevrouwen hebben zaterdag hun tweede wedstrijd op het Tournoi de France eenvoudig gewonnen. De ploeg van bondscoach Mark Parsons was in Le Havre met een jong elftal te sterk voor Finland: 3-0.
Caitlin Dijkstra opende halverwege de eerste helft de score en maakte haar eerste interlandgoal.
Katja Snoeijs verdubbelde de voorsprong tien minuten voor rust door raak te koppen uit een voorzet van Kayleigh van Dooren. Parsons had flink wat wijzigingen doorgevoerd in zijn opstelling ten opzichte van de openingswedstrijd tegen Brazilië, waarin Nederland een zeker lijkende overwinning uit handen gaf door een late en discutabele strafschop .
De Oranjevrouwen verschenen aan de aftrap met negen jonge speelsters en de routiniers Sherida Spits en Kika van Es. Dankzij de overwinning op Finland gaat Nederland met vier punten aan kop bij het Tournoi de France.
Bron; Nu.nl