Spurs verrassend uitgeschakeld in FA Cup, Riedewald matchwinner Palace

2 March 2022

Comments: 0

Woensdag 02 Maart 2022- Tottenham Hotspur is dinsdagavond verrassend uitgeschakeld in de achtste finales van de FA Cup. Door de uitschakeling blijft Tottenham voor het vijftiende seizoen op rij zonder prijs. Eind vorig jaar strandde Tottenham ook al in de groepsfase van de Conference League in een poule met onder meer Vitesse. In de Premier League staat Tottenham zevende.

City met aanvoerder Zinchenko langs Peterborough

Manchester City slaagde er wel in om de laatste acht van de FA Cup te bereiken. Oleksandr Zinchenko droeg de aanvoerdersband bij City. Op die manier wilden Fernandinho en zijn ploeggenoten Zinchenko en Oekraïne een hart onder de riem steken wegens de Russische inval. City kwam een kwartier na rust op voorsprong via Riyad Mahrez.

Riedewald scoort na vier minute

De 25-jarige Riedewald kwam in de 78e minuut het veld in en slaagde er vier minuten later al in om te scoren voor Crystal Palace. Cheikhou Kouyaté had Crystal Palace in de 53e minuut op 1-0 gezet. Wout Weghorst kwam niet tot scoren voor Burnley in het Premier League-duel met Leicester City.

Bron; Nu.nl