Regian Eersel steelt de show en verdedigt titel met succes

22 April 2022

In: Sport
Comments: 0

Vrijdag 22 april 2022- Regian ‘The Immortal’ Eersel mag zich One Lightweight Kickboxing World Champion blijven noemen. Hij heeft de titel vandaag met succes verdedigd.  Hij heeft vandaag op punten vandaag gewonnen van uitdager Arian ‘Game Over’ Sadikovic uit Duitsland.

Dit is het vijfde kampioenschap voor Eersel in de lightweight klasse. Regian Eersel heeft hiermee 19 wedstrijden op rij gewonnen. De uitdager heeft het de kampioen knap moeilijk gemaakt en heeft hem zelfs naar de naar de grond weten te slaan met een ‘flying knee’. Na de wedstrijd heeft Chatri Sityodtong, CEO van ONE Lightweight Kickboxing World Championship, behalve de kampioenriem, US$ 50.000 aan de kickbox kampioen gegeven.

Regian ” The immortal” Eersel is blij ermee. Het geld komt goed uit deelt hij mee; hij is 3 maanden geleden voor de tweede keer vader geworden. De gedachte aan de kinderen heeft hem ook gesterkt om op te staan en door te vechten, deelt hij mee.