Wesley Koolhof heeft vrijdag naast de dubbeltitel op de US Open gegrepen. Koolhof en Skupski gingen in de eerste set gelijk op met de Amerikaan Ram en de Brit Salisbury, waardoor een tiebreak de beslissing moest brengen. In de tweede set kwamen Koolhof en Skupski al snel op een break voorsprong, maar wederom toonden Ram en Salisbury veerkracht. In de laatste game van de tweede set forceerden ze een break en was de finale verloren voor Koolhof en Skupski.
Koolhof haalde in 2020 al eens de dubbelfinale van de US Open. Het zijn tot dusver de enige twee finaleplaatsen van Koolhof in het dubbelspel bij een Grand Slam-toernooi. Dit keer verloor hij met Marcelo Arévalo uit El Salvador in de halve finales van Koolhof. Sinds dit seizoen tennist Koolhof met Skupski. Koolhof pakte op Roland Garros met de Japanse Ena Shibahara de titel in het gemengd dubbelspel.
De Groot naar finale in rolstoeltennis
In het rolstoeltennis op de US Open haalde Diede de Groot voor het zesde jaar op rij de finale in New York. De Groot neemt het in de finale op tegen Japanse Yui Kamiji, die de Nederlandse Jiske Griffioen met 6-1 en 6-3 over de knie legde. De 25-jarige De Groot staat in totaal op vijftien titels op de Australian Open, Roland Garros, Wimbledon en de US Open. Vorig jaar pakte De Groot in Tokio ook goud bij de Paralympische Spelen.