Dzeko bezorgt Internazionale uitzege

8 October 2022

Comments: 0

Internazionale wist na twee nederlagen op rij weer eens te winnen. Edin Dzeko maakte beide doelpunten voor Inter. De spits uit Bosnië en Herzegovina werkte kort voor rust van dichtbij binnen, nadat Denzel Dumfries de bal uit een hoekschop had doorgekopt. Davide Frattesi kopte Sassuolo na een uur spelen langszij. Dzeko bracht Inter een kwartier voor tijd opnieuw op voorsprong. Ook hij scoorde met zijn hoofd.

Dzeko heeft nu 101 keer gescoord in de Serie A, waarvan 85 voor AS Roma en 16 voor Inter. De aanvaller is de 31e speler deze eeuw die meer dan honderd doelpunten maakte in de hoogste klasse in Italië.

Inter verloor de vorige twee wedstrijden van Udinese (3-1) en AS Roma (1-2). In de Champions League boekten de Milanezen deze week wel een zege, op FC Barcelona (1-0).

Dumfries speelde zaterdag de hele wedstrijd mee. Stefan de Vrij bleef op de bank zitten.

Inter staat nu zevende met vijftien punten uit negen duels.