AS Roma-trainer José Mourinho heeft woensdagavond na het 1-1-gelijkspel tegen Sassuolo hard uitgehaald naar een speler wiens naam hij niet noemde. De oefenmeester kondigde aan dat deze speler bij het openen van de transfermarkt in januari een nieuwe club moet zoeken.
Dankzij Tammy Abraham kwam AS Roma woensdag na tachtig minuten op voorsprong in het Mapei Stadium. ‘’Ik baal ervan dat al het werk van de ploeg teniet wordt gedaan door één onprofessionele speler’’. Als het aan ‘The Special One’ ligt, zullen de wegen van de speler en AS Roma snel scheiden.
Karsdorp viel in bij AS Roma
Rick Karsdorp was woensdag één van de spelers die hun opwachting maakten bij AS Roma. AS Roma stuit zondagmiddag voor eigen publiek nog op Torino voordat de Serie A enkele weken stilligt wegens het WK.