De jeugdspelers Jeremy Hek en Joshua Soesman zijn zondagavond in de mannenhoofdklasse van de Surinaamse Basketbalassociatie (SBA) de voornaamste kwelgeesten geweest in de 70-62 overwinning van de Sociaal Culturele Vereniging Uitvlugt (SCVU) op Koi Carper.
Het was overigens de tweede zege voor de ploeg uit Uitvlugt uit drie confrontaties. Betekent ook dat SCVU nu lijstaanvoerder is met één verloren partij en Koi Carper tweede met twee nederlagen.
Wedstrijdverloop
Gylan Watamaleo stond na lange tijd weer op het veld bij Koi Carper, terwijl routinier Sergio Panka zijn eerste wedstrijd voor dit seizoen meespeelde bij SCVU.
Technische fout
Watamaleo verkleinde het gat aan het begin van de derde quarter uit een driepunter naar 33-37. Hek leidde SCVU met zestien punten, Weibolt was goed voor veertien, Ewyk twaalf en Soesman acht punten. Earvin de Randamie werd met achttien punten topscorer bij Koi Carper. Watamaleo noteerde zeventien punten en Prado elf.
Andere scores
Xaviër Elburg werd met 26 punten topscorer bij Ruckers en bij Yellow Birds was Isaiah Emanuels goed voor 23. SCVU bezorgde verdedigend vrouwenkampioen Yellow Birds haar eerste nederlaag door na vijf extra minuten met 82-79 te winnen. Jolaine Nijman leidde SCVU met dertig punten. Goede bijval genoot ze van Mirelva Marica, die 27 punten voor zich liet noteren. Cheniqua Pengel werd met 34 punten topscorer bij de Gele Vogels. Ketura Neede was goed voor tien punten.